Повідомити новину
Дати рекламу
  Новости мира Світові новини  


Новини партнерів


Loading...


 Останні новини   Новинний довідник   Знаменитості
Новина

Луї де Фюнес

 Луї де Фюнес де Галарса народився 31 липня 1914 року в Курбевуа.

 В дитинстві у де Фюнеса було прізвисько Фюфю. Хлопчик досить вільно говорив трьома мовами: французькою, іспанською та англійською, захоплювався малюванням і грою на фортепіано. Згодом Луї став піаністом і виконував, в основному, джаз.

 У 1936 році Луї де Фюнес одружився на Жермен Луїзі Елоді Карруайе. У них народжується син - Даніель. Але шлюб цей тривав недовго, і вже в 1942 році де Фюнес розлучився.

 Будучи викладачем сольфеджіо в Парижі в 1942 році, під час окупації Франції німецькими військами, де Фюнес закохався в секретарку Жанну Августину де Бартелемі де Мопассан. Жанна була нащадком знаменитого письменника Гі де Мопассана. Відносини були взаємними, і закохані одружилися в 1943 році. Вони разом прожили сорок років до кончини де Фюнеса. У цьому шлюбі у Луї виросло два сини - Патрік і Олів'є.

 Після війни де Фюнес починає пробувати себе в кінематографі. Але перші картини Луї популярності не приносять. А після виходу на екран фільму «Не спійманий - не злодій» (1958 рік) про де Фюнеса починають говорити, як про талановитого актора. Цей фільм приносить де Фюнесові визнання і популярність. Далі йдуть всесвітньо відомі картини, такі як «Фантомас», «Велика прогулянка», «Роззява», багатосерійний фільм про пригоди Жандарма.

 Популярність Луї де Фюнеса не тьмяніла і в 70-х роках, і в 1973 році Луї де Фюнес був відзначений найвищою нагородою Франції - орденом Почесного легіону.

 У 1975 році у де Фюнеса почалися проблеми зі здоров'ям, він переніс відразу два інфаркти.

 Лікарі порадили акторові піти з кінематографа, і де Фюнес переїхав в заміський маєток Шато-де-Клермон. Там він захоплено займається розведенням троянд.

 Але, незважаючи на заборону лікарів, де Фюнес продовжує зніматися в кіно. Луї де Фюнес не зміг відмовитися від зйомок у картині «Крильце або ніжка». Далі є ще пару успішних ролей, а картина «Жандарм та жандарметки» стала останньою кінороботою де Фюнеса.

 У 1983 році 27 січня Луї де Фюнес помер від серцевого нападу.

 Фільмографія актора налічує понад 160 робіт. Комічна, неперевершена, талановита, легендарна, успішна, ексцентрична і неймовірно приваблива «маленька людина, яка, як бог, грає джаз» назавжди залишиться в нашій пам'яті.

 За матеріалами: wikipedia; Фото: fotki.yandex.ru

 
Новину додав/додала: София Воронина, 2012-07-31 17:11:02 | коментарі

Смотрите также:

У заміському маєтку Луї Де Фюнеса відкрився музей...

У заміському маєтку Луї Де Фюнеса відкрився музей У заміському маєтку XVII століття Шато-де-Клермон знаменитого коміка Франції Луї Де Фюнеса, з ініціативи місцевих жителів відкрили музей.    У цьому маєтку Луї Де Фюнес, оселившись після перенесених двох інфарктів в 1975 році, сам доглядав за садом і ходив на рибалку. Через 30 років шанувальники неперевершеного Де Фюнеса можуть відвідати експозицію, яка розповість не тільки про кінематографічні досягнення коміка, але і про його повсякденне життя в маєтку. У музеї є відеозал, у якому відвідувачі можуть побачити практично невідомі публіці інтерв'ю з людьми, яких знав актор. А ..... Читати новину...

День в історії. 31 липня...

День в історії. 31 липня 31 липня - день в історії, в який сталася маса великих подій.  У 1498 році третя експедиція Христофора Колумба відкрила острів Тринідад.    У 1556 році пішов з життя Ігнатій Лойола - засновник ордена єзуїтів.    В 1656 російська експедиція вирушила до берегів озера Байкал.    У 1784 році помер Дені Дідро - французький письменник, філософ-просвітник і драматург.    У 1790 році видали перший патент США.    У 1905 році в Петергофі під головуванням Миколи II почалася серія нарад, щодо плану створення Державної Думи Російсько..... Читати новину...

Новини з мережі Інтернет:

«Интер» приглашает своих телезрителей на встречу с кумирами

"Интер" приглашает своих телезрителей на встречу с кумирами. С 12 ноября на телеканале стартует линейка классики мирового кино - "Знакомые все лица". Каждое воскресенье в дневном эфире "Интера" - лучшие фильмы и любимые актеры. Пьер Ришар, Луи де Фюнес, Софи Марсо, Адриано Челентано, Орнелла Мути, Жан Маре и Ален Делон - в такой замечательной компании точно скучать не придется! Открывает......

Рекламна мережа «NovostiMira»


Загрузка...

Використання текстів, фото и відеоматеріалів, які розміщені на даному сайті, дозволено за умови посилання на сайт novostimira.com.ua