Добавить новость
Разместить рекламу
  Новости мира Новости мира  


Новости мира
Loading...


 Каталог новостей   Он и она   Психология взаимоотношений
Новость +

Успішні блондинки

QR code

Вчені з університету Квінсленда (University of Queensland), Австралії, досліджували 13 тисяч жінок і прийшли до висновку, що блондинки заробляють краще, ніж жінки з волоссям інших кольорів - приблизно на 7%. Крім того, блондинки в основному заміжні за більш заможними чоловіками, які заробляють на 6% більше, ніж чоловіки брюнеток, шатенок і рудих.

Цікаво, що різниця в зарплаті блондинок й інших жінок збереглася навіть після того, як дослідники не взяли до уваги такі фактори, як зріст, вага і рівень освіти. Пояснити, чому колір волосся впливає на рівень прибутків, вчені поки не можуть. Однак існує припущення, що до блондинок більша увага, ніж до інших жінок, оскільки чоловіки вважають їх більш привабливими. Таким чином, чим більше жінки відчувають себе особливими, тим наполегливіше вони себе поводять при досягненні цілей.

Фахівці з'ясували, що характер жінки змінюється і стає таким же, як у блондинок, якщо від природи вона має темне волосся, але освітлює їх.

Ольга Ускова, президент Міжнародної асоціації блондинок, вважає, що світловолосі жінки виходять заміж за більш багатих чоловіків, оскільки вони веселі і товариські, і саме цими якостями приваблюють успішних чоловіків. Ця теорія також пояснює успіх у бізнесі безлічі жінок-білявок.

 
Новость добавил(а): Таня Гнатюк, 2010-06-08 02:37:32

Смотрите также:

Читайте в сети Интернет:

Величний момент в історії Великої Британії. Винищувачі F-35B вперше сіли на авіаносець Queen Elizabeth

Успішні випробувальні польоти стали кульмінацією національних зусиль, що тривали понад десять років....

Рекламная сеть «Новости мира»
Загрузка...

Использование новостей опубликованных на сайтах компании «Новости мира», разрешено при условии размещения гиперссылки на сайт novostimira.com.ua

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"

Сегодня в мире | Важные новости | Рекламная сеть «Новости мира» | Наши партнеры | Реклама в СМИ | Контакты

«Новости мира» для мобильных устройств