Добавить новость
Разместить рекламу
  Новости мира Новости мира  


Новости мира


 Каталог новостей   Спорт   Бокс
Новость

Претенденти на бій з Володимиром Кличко починають хвалити себе

Добавлено:2010-09-21 22:02:25
Корреспондент:Андрей Лукьяненко
Читать «Претенденти на бій з Володимиром Кличко починають хвалити себе»
Бажаючих зустрітись із Володимиром Кличко більшає. Після того, як "Діамантовий хлопець" Мануель Чарр (громадянин ФРН) погодився битися з українцем, настала черга ще одного боксера з Німеччини – Тімо Хоффмана за прізвиськом "Німецький дуб". Обидва вони бажають відібрати у Кличка пояси за версіями WBO і IBF/IBO. І до речі, обидва вважають, що успіхи українського спортсмена є незаслуженими. Наприклад, Мануель Чарр заявив, що Семюела Пітера,...
 Комментариев: 0
 

Зарегистрируйтесь! или войдите под своим логином! И Вы сможете оставлять персональные комментарии, участвовать в рейтинге комментаторов и получить дополнительные возможности по работе с нашим сайтом...

Имя
Ваш комментарий
Введите цифры, которые видите на изображении:
    

Читайте также в сети Интернет:

Перемога над Володимиром Кличком принесе Алексу Лієпаї 6 мільйонів доларів

Обов'язковий претендент на пояс WBO в суперважкій вазі австралієць Алекс Леапаї за перемогу над чемпіоном за трьома версіями українцем Володимиром Кличко отримає 6 мільйонів доларів. Якщо Алекс програє, то йому перепаде 1 мільйон. Як повідомляє фан-клуб братів Кличко, в разі перемоги Леапаї буде змушений надати Кличко реванш, незважаючи на свій статус обов'язкового претендента......

Віталій Кличко проголосував разом з дружиною Наталею та братом Володимиром

Лідер "УДАРу" Віталій Кличко разом з дружиною Наталею та братом Володимиром проголосували на виборах Президента та міського голови Києва і депутатів Київради. Повідомила прес-служба "УДАРу"....

Австралієць Алекс Лепаі став офіційним претендентом на бій з Володимиром Кличко

Всесвітня боксерська організація (WBO) призначила австралійця Алекса Леапаї офіційним претендентом на бій з чемпіоном світу за версіями WBO, IBF, WBO і IBO в суперважкій вазі українцем Володимиром Кличком. Це рішення було прийнято Чемпіонським Комітетом WBO. Як пише фан-сайт Кличко, згідно з рішенням WBO, у боксерів є 30 днів на те, щоб домовитися про бій, і в разі, якщо в цей термін досягти домовленості їм не вдасться, будуть призначені промоутерські торги......

Фото дня: брати Кличко «боролися» зі снігом на гірськолижному курорті

Мер Києва Віталій Кличко з братом Володимиром проводять час на лижних схилах у горах....

Кличко переміг Повєткіна одноголосним рішенням суддів

У Москві пройшов поєдинок між володарем титулів WBA, WBO і IBF у суперважкій вазі Володимиром Кличко (Україна) і ......

На керівника Нацполіції – 64 претенденти. Список

Національна поліція України оприлюднила список кандидатів на посаду глави відомства. У списку вказані 64 претенденти....

Наталя Кличко, дружина Віталія, заспівала Майдану

Віталій Кличко разом з дружиною Наталею і братом Володимиром відвідали наметове містечко активістів Євромайдану....

На бій-реванш Кличко – Ф’юрі у Манчестері продано уже 90 відсотків квитків

Боксерський матч-реванш між британцем Тайсоном Ф’юрі і українцем Володимиром Кличко напевно пройде при аншлазі....

Кличко і Оробець хочуть, аби головою КМДА призначали мера столиці

Народні депутати, претенденти на пост мера Києва Леся Оробець і Віталій Кличко пропонують, аби головою КМДА призначався мер столиці....

Віталій Кличко: чим би Володимир не займався, він буде таким успішним, як у спорті

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що не говорив з братом Володимиром про його діяльність після полишення боксу....

Роналду, Мессі і Нойєр - перші претенденти на «Золотий м'яч»

Стали відомі перші три претенденти на отримання престижної премії ФІФА - «Золотий м'яч»....

Братья Кличко протестировали самую длинную в Украине беговую дорожку

Мер Києва Віталій Кличко разом із братом Володимиром взяли участь у ранковій розминці та протестували найбільшу в Україні нову бігову доріжку, яку облаштували навколо озера ......

"Навіть піднімати це питання немає сенсу" - Кличко теж не бачить себе в уряді

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявляє, що не бачить себе в новому складі Кабінету міністрів України.......

Владимир Кличко ищет себе нового соперника

Бывший двукратный чемпион мира в супертяжелом весе украинец Владимир Кличко ищет себе альтернативные варианты для декабрьского боя, поскольку переговоры его команды с командой чемпиона IBF ......

Володимир Кличко і Тайсон Ф’юрі бій-реванш можуть провести в Англії

Бій-реванш між новим чемпіоном світу з боксу британцем Тайсоном Ф’юрі і українцем Володимиром Кличко, швидше за все, відбудеться в липні в Англії....

Переговори у Рибака завершилися безрезультатно

Лідер партії " Удар" Віталій Кличко та лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк завершили зустріч зі спікером Верховної Ради України Володимиром Рибаком, повідомляє "Комерсант-Україна". Після переговорів Кличко і Яценюк заявили, що проект постанови про повернення до Конституції 2004 р. не зареєстрований в Раді, а інформацію про його реєстрацію Кличко назвав чутками......


Cгенерировано за 0.028451 секунд
Рекламная сеть «Новости мира»
Загрузка...

Использование новостей опубликованных на сайтах компании «Новости мира», разрешено при условии размещения гиперссылки на сайт novostimira.com.ua

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"

Сегодня в мире | Важные новости | Рекламная сеть «Новости мира» | Наши партнеры | Реклама в СМИ | Контакты

«Новости мира» для мобильных устройств