Добавить новость
Разместить рекламу
  Новости мира Новости мира  


Новости мира


 Каталог новостей   Спорт   Футбол
Новость

Ліга Європи-2010: динамовцям Києва не вдалося переграти білоруський БАТЕ

Добавлено:2010-09-16 22:58:22
Корреспондент:Андрей Лукьяненко
Читать «Ліга Європи-2010: динамовцям Києва не вдалося переграти білоруський БАТЕ»
У рамках групового турніру Ліги Європи "Динамо"(Київ) приймало сусідів з Білорусі. Борисівський БАТЕ за останні два роки змусив говорити про себе, як про клуб, що вийшов на дуже гарний рівень гри. 33-річний тренер білорусів Віктор Гончаренко, незважаючи на молодість, показав себе дуже креативним та талановитим спеціалістом. Йому вдалося створити колектив однодумців, згуртувати команду. Високі кондиції БАТЕ проявилися вже на початку поєдинку з Динамо....
 Комментариев: 0
 

Зарегистрируйтесь! или войдите под своим логином! И Вы сможете оставлять персональные комментарии, участвовать в рейтинге комментаторов и получить дополнительные возможности по работе с нашим сайтом...

Имя
Ваш комментарий
Введите цифры, которые видите на изображении:
    

Читайте также в сети Интернет:

Ліга Чемпіонів: Груповий етап. Четвертий тур. «Шахтар» – БАТЕ – 5:0

У рамках 4-го туру групового етапу футбольної Ліги Чемпіонів сезону-2014/2015 вчора, 5 листопада, у Львові зіграли донецький «Шахтар» і білоруський клуб БАТЕ з Борисова. Гра на полі «Арени Львів» закінчилася розгромною перемогою донеччан – 5:0....

У першому матчі плей-оф Ліги Європи-17/18 «Олександрія» у гостях зіграла внічию з БАТЕ

Український ФК «Олександрія» і білоруський БАТЕ з Борисова зустрілись у Мінську в першому матчі плей-оф Ліги Європи сезону-17/18....

Ліга Чемпіонів. Груповий етап. Четвертий тур. «Шахтар» – БАТЕ. Анонс

У рамках 4-го туру групового етапу футбольної Ліги Чемпіонів сезону-2014/2015 сьогодні, 5 листопада, у Львові зіграють донецький «Шахтар» і білоруський клуб БАТЕ з Борисова. Гра на полі «Арени Львів» розпочнеться о 21:45. Пряма трансляція на телеканалах «Україна» та «Футбол 2»....

Артем Мілевський домовляється з БАТЕ

Білоруський БАТЕ веде переговори з 30-річним українським форвардом Артемом Мілевським....

Ліга чемпіонів. Результати всіх матчів 5 серпня

Білоруський БАТЕ на останній хвилині вирвав путівку в плей-офф раунд ЛЧ....

ФК "БАТЕ" став 13-кратним чемпіоном Білорусії

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Білоруський “БАТЕ” достроково завоював свій черговий чемпіонський трофей на внутрішній арені. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК “БАТЕ”. В матчі 25-го туру Вищої ліги Білорусі, “БАТЕ” на виїзді мінімально переміг “Граніт” 1:0 та за 5 турів до закінчення чемпіонату став достроковим чемпіоном. Зазначимо, що для “БАТЕ” це вже 11 поспіль чемпіонство в країні. Крім “БАТЕ”, подібний показник мають лише чотири європейські клуби. Нагадаємо, що в активі “БАТЕ” значаться 13 перемог в чемпіонаті Білорусі, 3 — в Кубку країни і 6 — в Суперкубку. Крім цих досягнень команда з міста Борисов 4 рази брали" срібло" і одного разу — “бронзу” національної першості....

Матч Ліги Чемпіонів БАТЕ – «Шахтар» судитиме хорват Іван Бебек

Поєдинок 3-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів сезону-2014/2015 між білоруський клубом БАТЕ з Борисова та донецьким « Шахтарем» обслуговуватиме бригада арбітрів з Хорватії....

На матч Ліги Європи БАТЕ – «Олександрія» квитки для українських вболівальників будуть безкоштовними

ФК «Олександрія» вирішив зробити подарунок своїм вболівальникам, які підтримають команду в першому матчі раунду плей-оф Ліги Європи 2017/18 проти БАТЕ....

Ліга Європи. "Олександрія" зіграла у бойову нічию з БАТЕ

Команда Олександра Шарана зуміла домогтися сприятливого результату на виїзді. ...

ФК «Олександрія» вдома програв білоруському БАТЕ і завершив виступ у Лізі Європи-17/18

У повторному поєдинку раунду плей-оф Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 команда з Олександрії на домашньому стадіоні «Ніка» з рахунком 1:2 поступилася чемпіону Білорусі БАТЕ з Борисова і за сумою двох матчів (2:3) завершила виступ у єврокубках....

Вболівальники «БАТЕ» проведуть у Львові білоруський вечір

5 листопада у Львові на стадіоні «Арена Львів» донецький «Шахтар» зіграє свій другий матч з білоруським «БАТЕ» групового етапу Ліги Чемпіонів. Підтримати свою команду до Львова приїде чимала кількість вболівальників із Білорусі, повідомила прес-служба Львівської міської ради....

Ліга Чемпіонів: Груповий етап. 3-й тур. БАТЕ – «Шахтар» – 0:7

У матчі групи «Н» третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів сезону-2014/2015 донецький «Шахтар» у гостях з рахунком 7:0 декласував чемпіона Білорусі БАТЕ з Борисова....

Віктор Гончаренко - новий головний тренер краснодарської «Кубані»

Віктор Гончаренко, з роботою якого пов'язані успіхи білоруського футбольного клубу БАТЕ в останні роки, став новим головним тренером краснодарської «Кубані». Інформацію про перестановки на тренерському містку підтверджує офіційний сайт російського клубу. Білоруський БАТЕ під керівництвом Віктора Гончаренка неодноразово брав участь у головному клубному футбольному турнірі Європи - Лізі чемпіонів. У торішньому розіграші команда з Борисова вважалася мало не головним відкриттям Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що в сезоні-2012/2013 білоруський клуб вперше здобув перемогу на груповому етапі цього турніру - з рахунком 3:1 у Франції був обіграний «Лілль». Мало того, БАТЕ в наступному матчі вдома з таким же рахунком обіграв мюнхенську «Баварію», яка, як відомо, стала переможцем Ліги чемпіонів. А сьогодні Віктор Гончаренко був представлений у ролі головного тренера краснодарської «Кубані». Докладніше про новину читайте на - http://uaonline.com.ua/novyny_72486.html ......

Матч-відповідь плей-оф Ліги Європи «Олександрія» – БАТЕ судитимуть арбітри з Чехії

На матч-відповідь плей-оф кваліфікації Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 між українською «Олександрією» та білоруським БАТЕ призначена бригада арбітрів з Чехії на чолі з Мирославом Зелінкою....

ФК «Олександрія» подав заявку на матчі плей-оф Ліги Європи проти білоруського БАТЕ

Футбольний клуб «Олександрія» назвав гравців, які готуватимуться до матчів раунду плей-оф Ліги Європи проти білоруського клубу БАТЕ з Борісова....

"Олександрія" зіграла внічию з БАТЕ

Сьогодні, 17 серпня, відбувся перший матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи, в якому БАТЕ та "Олександрія" зіграли внічию, - Дзеркало тижня....


Cгенерировано за 0.041056 секунд
Рекламная сеть «Новости мира»
Загрузка...

Использование новостей опубликованных на сайтах компании «Новости мира», разрешено при условии размещения гиперссылки на сайт novostimira.com.ua

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"

Сегодня в мире | Важные новости | Рекламная сеть «Новости мира» | Наши партнеры | Реклама в СМИ | Контакты

«Новости мира» для мобильных устройств