Добавить новость
Разместить рекламу
  Новости мира Новости мира  


Новости мира


 Каталог новостей   Политика и право   Происшествия и криминальная хроника
Новость

Керівне ретроградське коло довкола перспектив розвитку українського водного поло, або Суб’єктивні думки небайдужого регіонального екс-керівника

Добавлено:2020-03-17 14:04:34
Корреспондент:Андрей Безруков
Читать «Керівне ретроградське коло довкола перспектив розвитку українського водного поло, або Суб’єктивні думки небайдужого регіонального екс-керівника»
  Будь-яка національна спортивна федерація (асоціація) здатна успішно здійснювати поступ, якщо вона, зокрема, дбає про розвиток регіональних структур. На жаль, Національна федерація водного поло України займає прямо протилежну позицію. Принаймні про це свідчать її взаємовідносини із Федерацією водного поло в Закарпатській області, яку я донедавна очолював. Узагалі водним поло в краї за Карпатами опікувався як керівник 14 років. Можливо, бу...
 Комментариев: 0
 

Зарегистрируйтесь! или войдите под своим логином! И Вы сможете оставлять персональные комментарии, участвовать в рейтинге комментаторов и получить дополнительные возможности по работе с нашим сайтом...

Имя
Ваш комментарий
Введите цифры, которые видите на изображении:
    

Читайте также в сети Интернет:

Новий чемпіонат України з водного поло розпочнеться 14 грудня

Новий чемпіонат України з водного поло розпочнеться наприкінці 2016 року. Перший тур чемпіонату, у якому команди зіграють повноцінне перше коло, відбудеться з 14 по 18 грудня у Кам’янському. Про це повідомив президент ватерпольного клубу «Динамо» Олександр Свіщов, який був присутнім на звітно-виборчій конфереції Федерації водного поло України у Києві....

У Львові відсвяткують сторічний ювілей водного поло

Наприкінці липня відбудеться відзначення трьох значних подій в українському спорті: святкування 100-річчя водного поло, шістдесятип’ятирічний ювілей спортивного клубу «Динамо», а також проведення у Львові фіналу Кубка України з водного поло....

На львівському ярмарку спорту святкуватимуть сторіччя водного поло

Святкування 100-річчя водного поло розпочнеться з участі Федерації водного поло Львівщини у цьогорічному Ярмарку спорту, який пройде 26-28 вересня у Львові, повідомили у федерації....

Сьогодні стартує чемпіонат Львова з водного поло

З 20 по 22 травня у нашому місті проходитимуть змагання з водного поло серед юнаків 2004 р. н. Організаторами заходу є Федерація водного поло Львівщини і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, повідомила прес-служба Львівської міської ради....

Другий тур чемпіонату України з водного поло відбудеться у Маріуполі

Федерація водного поло України опублікувала календар матчів другого туру XXVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону-16/17, який пройде з 2-го по 5-е лютого на водному майданчику басейну «Нептун» у Маріуполі....

У Львові стартував Кубок України з водного поло

Учора, 14 липня, на базі басейну Міністерства оборони України у Львові (вул. Клепарівській, 39а) стартував Кубок України з водного поло. Турнір присвячений сторіччю львівського водного поло....

Львівські «Леви» – переможці міжнародного турніру з міні-водного поло

Львівські «Леви» стали переможцями міжнародного турніру з міні-водного поло, що завершився у Тернополі. Кістяк команди переможців склали юні гравці львівського «Динамо» – діючого чемпіона України з водного поло....

У Маріуполі завершився перший тур чемпіонату України з водного поло

Маріупольський «Іллічівець» впевнено стартував у новому чемпіонаті з водного поло серед чоловіків....

Другий тур Чемпіонату України з водного поло пройде у Маріуполі з 2 по 5 лютого

Федерація водного поло України опублікувала календар матчів другого туру XXVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону-16/17, який пройде з 2 по 5 лютого на водному майданчику басейну «Нептун» у Маріуполі....

У Львові відзначатимуть сторіччя водного поло

Наприкінці липня відбудеться відзначення трьох значних подій в українському спорті: святкування 100-річчя водного поло, шістдесятип'ятирічний ювілей спортивного клубу «Динамо», а також проведення у Львові фіналу Кубка України з водного поло. В рамках святкування, з 15 до 20 липня у Львові пройде ряд заходів щодо цих пам’ятних подій, повідомила прес-служба Львівської міської ради...

Львів’янин Євген Наумчик – новий тренер молодіжної збірної України з водного поло

Розпорядженням Президента Федерації водного поло України Олександра Кучеренка від 21 жовтня 2014р. старший тренер відділення водного поло Львівського училища фізичної культури, заслужений тренер України Євген Наумчик призначений тренером молодіжної збірної команди України....

Збірна Білорусі з водного поло завоювала Відкритий Кубок Львова–2017

У неділю, 3 вересня, завершився другий за ліком Міжнародний турнір з водного поло Lviv Open water polo Cup – 2017....

У Львові відбудуться вирішальні матчі Кубка України з водного поло

23-24 червня розпочнуться ватерпольні баталії на водному майданчику відкритого басейну СКА (м. Львів, вул. Клепарівська 39а) - Фінал Кубку України з водного поло серед чоловіків....

Жіноча збірна України з водного поло зіграє із сербками у плей-оф Євро-2018

У Києві на базі басейну Центру ФВС КПІ імені Ігоря Сікорського завершився другий раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи-2017 з водного поло серед жінок....

У фіналі Євро-2018 з водного поло серед чоловіків зіграють збірні Сербії та Іспанії

У Барселоні (Іспанія) підходить до свого завершення фінальна частина ХХХІІІ чемпіонату Європи з водного поло серед чоловічих команд....

На Євро-2018 з водного поло серед чоловіків визначилися чвертьфінальні пари

У Барселоні (Іспанія), де триває фінальна частина ХХХІІІ чемпіонату Європи з водного поло серед чоловічих команд, у неділю, 22 липня, розпочалися матчі плей-оф....


Cгенерировано за 0.137001 секунд
Рекламная сеть «Новости мира»
Загрузка...

Использование новостей опубликованных на сайтах компании «Новости мира», разрешено при условии размещения гиперссылки на сайт novostimira.com.ua

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"

Сегодня в мире | Важные новости | Рекламная сеть «Новости мира» | Наши партнеры | Реклама в СМИ | Контакты

«Новости мира» для мобильных устройств