Добавить новость
Разместить рекламу
  Новости мира Новости мира  


Новости мира


 Каталог новостей   Бизнес и экономика    Экономика и экология
Новость

Гончарук рассказал о гарантированной цене на газ

Добавлено:2019-11-27 17:22:00
Корреспондент:Алексей Свидров
Читать «Гончарук рассказал о гарантированной цене на газ»
Роста тарифов на газ до конца отопительного сезона не будет. Об этом заявил премьер-министр Алексей Гончарук, передает «Украинская правда». «Первая тема – это тарифы. У нас зима приближается, и в предзимье мы должны были убедиться, что украинцы будут защищены от возможных колебаний цен на газ, которые могли бы теоретически привести к росту тарифов. Этого не будет. Этой зимой украинец будет защищен от колебания цены ...
 Комментариев: 0
 

Зарегистрируйтесь! или войдите под своим логином! И Вы сможете оставлять персональные комментарии, участвовать в рейтинге комментаторов и получить дополнительные возможности по работе с нашим сайтом...

Имя
Ваш комментарий
Введите цифры, которые видите на изображении:
    

Читайте также в сети Интернет:

Верхний порог гарантированной суммы возмещения вкладов может вырасти в четыре раза

В Фонде гарантирования вкладов заявили о возможном поэтапном повышении гарантированной государством суммы вклада...

Гройсман рассказал, как идут переговоры с МВФ по цене на газ для населения

Глава Кабмина отметил, что сам не хочет, чтобы цены в Украине росли, и потому правительство ищет компромисс с Фондом...

Гончарук: криза влади лише поглиблюється

У Верховній Раді усвідомлюють, що Арсеній Яценюк не контролює Кабмін, але депутати не мають наміру голосувати за його відставку, вважає політичний експерт Валерій Гончарук....

Призначення Райніна главою АП: Ложкін привів «свою» людину - Гончарук

Політичний експерт Валерій Гончарук в ефірі «ГС» сказав, що відставка Бориса Ложкіна з посади глави Адміністрації президента була очікуваною....

Вкладчикам “Фидобанка” возместят 1,8 млрд гривен

Общая сумма возмещения гарантированной суммы клиентам — физическим лицам неплатежеспособного ПАО “Фидобанк” в рамках гарантированной суммы возмещения составляет 1,82 млрд гривен...

Олігархи дали добро на формування нового уряду — Гончарук

Політичний експерт Валерій Гончарук в ефірі радіостанції Голос Столиці заявив, що Арсеній Яценюк при звільненні з посади отримає певні гарантії для себе і своєї команди....

Украина готова покупать газ у РФ по рыночной цене – Яценюк

Премьер-министр Украины рассказал, при каких условиях Украина готова договариваться с Россией о цене на газ...

Олег Гончарук зустрівся із консулом Аргентинської Республіки в Україні Арієлем Максом Санчесом Ромеро

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів зустріч із делегацією посольства Аргентинської Республіки, яку очолив консул Арієль Макс Санчес Ромеро. Участь у розмові взяли заступник голови обласної ради Сергій Басараб та президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович. Вітаючи дипломата на Прикарпатті, Олег Гончарук......

Олег Гончарук взяв участь у відкритті Міжнародного інвестиційного форуму «Партнерство і Перспектива»

В Івано-Франківську проходить Міжнародний інвестиційний форум "Партнерство і Перспектива". Участь у його роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків та народний депутат України Михайло Довбенко. Звертаючись до учасників заходу, Олег Гончарук наголосив......

Олег Гончарук заручився підтримкою Генерального консула Чеської Республіки Павела Пешека у створенні дорожньої карти обопільного співробітництва

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Генеральним консулом Чеської Республіки Павелом Пешеком, який із кількаденним візитом перебуває на Прикарпатті. Участь у розмові також взяв президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович. Вітаючи дипломата, Олег Гончарук зауважив, що сьогодні Чеська Республіка демонструє......

Налагодження торгівлі з ДНР і ЛНР призведе до їх легалізації - Гончарук

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повинно запропонувати варіанти відновлення торгівлі з окупованими територіями на Донбасі. Про це в ефірі радіостанції 106 FM заявив політичний експерт Валерій Гончарук....

Миллер рассказал, по какой цене Украина будет покупать российский газ до конца года

Цена газа для Украины в ноябре-декабре составит $378...

Стартап на выезд: Правила успеха бизнес-эмигранта в США

Основатель Augmented Pixels Виталий Гончарук рассказал о нюансах и секретах вывода украинского бизнеса на рынок США...

Радник Януковича Гончарук подав у відставку, - ЗМІ

Радник президента України – керівник Головного управління з питань міжнародних відносин Андрій Гончарук подав у відставку....

Нові дані з «чорної бухгалтерії» ПР вигідні Гілларі Клінтон - Гончарук

Політичний експерт Агентства моделювання ситуацій Валерій Гончарук в ефірі радіостанції Голос Столиці пояснив, кому вигідна інформація про «чорну бухгалтерію» ПР, а також спрогнозував, що правові наслідки фігурантам цього списку не загрожують....

Розпорядження Кабміну не ставить хрест на асоціації, – Гончарук

Розпорядження Кабінету Міністрів про призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС не ставить хрест на підписанні цього документа, заявив радник Президента України Андрій Гончарук....


Cгенерировано за 0.032575 секунд
Рекламная сеть «Новости мира»
Загрузка...

Использование новостей опубликованных на сайтах компании «Новости мира», разрешено при условии размещения гиперссылки на сайт novostimira.com.ua

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"

Сегодня в мире | Важные новости | Рекламная сеть «Новости мира» | Наши партнеры | Реклама в СМИ | Контакты

«Новости мира» для мобильных устройств