Добавить новость
Разместить рекламу
  Новости мира Новости мира  


Новости мира


 Каталог новостей   Политика и право   Политика
Новость

Разумков заявил о первом «кнопкодаве» в ВР

Добавлено:2019-09-11 15:26:00
Корреспондент:Алексей Свидров
Читать «Разумков заявил о первом «кнопкодаве» в ВР»
 Александр Ковалев Спикер Верховной Рады Украины Дмитрий Разумков прокомментировал первый случай «кнопкодавства» в парламенте девятого созыва. Об этом сообщает «Укринформ».  «Уважаемые народные депутаты, вчера, 10 сентября, на утреннем заседании Верховной Рады во время голосования за президентский законопроект об импичменте общественным движением "Честно" зафиксирован первый случай кнопкода...
 Комментариев: 0
 

Зарегистрируйтесь! или войдите под своим логином! И Вы сможете оставлять персональные комментарии, участвовать в рейтинге комментаторов и получить дополнительные возможности по работе с нашим сайтом...

Имя
Ваш комментарий
Введите цифры, которые видите на изображении:
    

Читайте также в сети Интернет:

Разумков: нову ЦВК контролюватиме коаліція ВР

Директор Української політконсалтингової групи Дмитро Разумков переконаний, що гідних кандидатів на пост нового голови ЦВК, не існує....

В країні немає грошей, щоб фінансувати існування держави - Разумков

Як заявив в ефірі радіостанції «ГС» політичний експерт Дмитро Разумков, президенту Порошенко навряд чи вдасться отримати кредит, за яким він відправився до Вашингтона....

Владу в Раді поділять БПП і «Народний фронт» - Разумков

Політичний експерт Дмитро Разумков у ефірі радіостанції Голос Столиці заявив, що президентська вертикаль зміцниться, а Яценюк прагнутиме зберегти за собою два міністерства - юстиції та МВС....

Влада забиває цвяхи «в кришку труни» е-декларування - Разумков

Політолог Дмитро Разумков в ефірі «ГС» висловив упевненість, що зрив запуску системи е-декларування вигідний високопосадовцям, які хочуть приховати свої нелегальні доходи....

Разумков: Київський губернатор Шандра був королем без королівства

Відставка голови Київської ОДА Володимира Шандри очікувалася давно, тим більше всі повноваження і влада були зосереджені в руках його першого заступника, заявив політичний експерт Дмитро Разумков....

Скасування особливого статусу Донбасу зірве Мінський процес – Разумков

Директор Української політконсалтингової групи Дмитро Разумков вважає, що міжнародна спільнота засудить наміри Києва виключити особливий статус Донбасу з процесу децентралізації....

Разумков: 43% українців не підтримують ідею дострокових виборів до ВР

Політичний експерт Дмитро Разумков Зазначив, що українці проти дострокових парламентських виборів, тому що не бачать сенсу викидати гроші на вітер....

Разумков: Яценюк готовий пожертвувати багатьма зі свого оточення

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк докладе максимум зусиль, щоб зберегти свою нинішню посаду, заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці політичний експерт Дмитро Разумков....

Не можна продавати важливі держпідприємства поки в країні АТО - Разумков

Коментуючи невдалу приватизацію Одеського припортового заводу, політичний експерт Дмитро Разумков в ефірі «ГС» заявив, що у складній економічній ситуації неможливо продати важливі державні підприємства за адекватну ціну....

Разумков про майбутнє розваленої коаліції і шанси партій на перевиборах

Повторне голосування з питання відставки Кабміну не планується, фракції одна за одною залишають правлячу більшість. На що розраховують політичні сили в даній ситуації, в ефірі радіостанції Голос Столиці проаналізував політичний експерт Дмитро Разумков....

Раніше наступного року дострокових виборів не буде - Разумков

Політичний експерт Дмитро Разумков в ефірі «ГС» прокоментував, хто проти кого дружить в українському парламенті, і як довго народні обранці будуть керуватися лише своїми політичними інтересами, а також сказав, що безлад у Раді триватиме щонайменше півроку....

Разумков: торгівля з ДНР-ЛНР - де-факто визнання самопроголошених республік

Директор Української політконсалтинговой групи Дмитро Разумков вважає, що тему про скасування санкцій на Донбасі українська влада підняли внаслідок рекомендацій зарубіжних партнерів України оперативніше виконувати умови Мінських угод. Про це експерт заявив в ефірі радіостанції 106 FM....

На іміджі Савченко буде створюватися нова політична сила – Разумков

Відстороненість в заявах Савченко від всіх політичних сил наштовхує на думку, що вона буде розвиватися самостійно, можливо, окремо від «Батьківщини». Про це в ефірі «ГС» заявив директор Української політконсалтінговой групи Дмитро Разумков....

Обшуки в НАБУ: бюро треба наділити правом прослушки - Разумков

Директор Української політконсалтінговой групи Дмитро Разумков в ефірі радіостанції Голос Столиці заявив, що обшуки з боку Генпрокуратури в НАБУ - досить серйозна дискредитація бюро....

Разумков: блокування трибуни у ВР не було спланованою акцією

Політичний експерт Дмитро Разумков вважає, що блокування трибуни в парламенті не було заплановано. При цьому, за його словами, депутати поводяться безвідповідально, ставлячи в основу особисті інтереси і амбіції....

Савченко створить політпроект, не виходячи з «Батьківщини» - Разумков

Директор Української політконсалтінговой групи Дмитро Разумков в ефірі Голосу Столиці проаналізував дебютний виступ Надії Савченко в стінах Ради. Експерт зазначив, що до першого виступу в ВР Савченко була підготовлена гірше, ніж до першого дня повернення....


Cгенерировано за 0.066109 секунд
Рекламная сеть «Новости мира»
Загрузка...

Использование новостей опубликованных на сайтах компании «Новости мира», разрешено при условии размещения гиперссылки на сайт novostimira.com.ua

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"

Сегодня в мире | Важные новости | Рекламная сеть «Новости мира» | Наши партнеры | Реклама в СМИ | Контакты

«Новости мира» для мобильных устройств