Добавить новость
Разместить рекламу
  Новости мира Новости мира  


Новости мира


 Каталог новостей   Политика и право   Политика
Новость

Став відомий план ООН що до стабілізації в Лівії

Добавлено:2011-08-30 11:53:27
Корреспондент:Алексей Свидров
Читать «Став відомий план ООН що до стабілізації в Лівії»
 Завдяки витоку інформації, документ в якому описується план «Організації Об’єднаних Націй» стабілізування ситуації в Лівії в найближчі декілька місяців, став доступним для громадськості.  Для стабілізації ситуації в країні треба буде розмістити в Лівії близько 190 поліцейських інструкторі «ООН» та 200 беззбройних військових спостерігачів. Також в документі йде мова про необхідність що до залучення десь 60 цивільних співр...
 Комментариев: 0
 

Зарегистрируйтесь! или войдите под своим логином! И Вы сможете оставлять персональные комментарии, участвовать в рейтинге комментаторов и получить дополнительные возможности по работе с нашим сайтом...

Имя
Ваш комментарий
Введите цифры, которые видите на изображении:
    

Читайте также в сети Интернет:

Офіційно: Став відомий попередній розклад Кубка України з футболу на новий сезон

Став відомий попередній план-календар розіграшу Кубка України з футболу сезону-2018/2019....

Добкін став головою штабу зі стабілізації політситуації

Харківська облорганізація Партії регіонів створила штаб щодо стабілізації політичної ситуації....

На конференції в Римі ухвалений план створення уряду національної єдності в Лівії

Учасники міжнародної конференції, що відбулася 13 грудня в Римі, ухвалили план створення впродовж 40 днів за посередництва ООН уряду національної єдності в Лівії. Переговори дипломатів зі США, Європи та Близького Сходу з лідерами політичних угруповань Лівії були спрямовані на порятунок цієї країни від хаосу і запобігання захоплення нових територій бойовиками угруповання «Ісламська держава». У спільній заяві, міжнародні учасники закликали всі сторони розпочати «негайне повне......

Порошенко обіцяє надати свій план стабілізації на Сході. Відео

Обраний президентом Петро Порошенко обіцяє надати план стабілізації для Луганської і Донецької областей одразу після інавгурації. Про це він заявив під час зустрічі з американським президентом Бараком Обамою, передає прес-служба Порошенка....

США провели рейди проти лідерів ісламістів в Лівії та Сомалі

Спецназ США провела рейди в Лівії та Сомалі проти лідерів радикальних ісламістських угруповань. Про це повідомляє радіо "Свобода". У Лівії був захоплений Назих Абдул-Хамід аль-Рукаи, більш відомий як Анас аль-Лібі, якого США звинувачують у причетності до вибухів в американських диппредставництв у Кенії і Танзанії в 1998 р. Родичі аль-Лібі повідомили, що його заарештували в суботу, 5 октябпя, поблизу Тріполі......

США розмістили в Лівії дві групи спецназу

Спецназ США розмістив в Лівії дві опорні бази в східній і західній частині Лівії в кінці 2015 року....

ООН заявила про загрозу повномасштабної війни в Лівії

Лівії загрожує повномасштабна громадянська війна. Про це йдеться в заяві, опублікованій Місією ООН з підтримки в Лівії (МООНПЛ)....

Став відомий розклад футбольного фестивалю Єврофан у Львові

Став відомий розклад матчів міжнародного фан-фестивалю для футбольних вболівальників різних країн «EUROFANZ», який триватиме з 7 по 10 липня 2016 року у Львові. Про це повідомила прес-служба ФФУ....

Порошенко обіцяє надати свій план стабілізації на Сході одразу після інавгурації

Порошенко обіцяє надати свій план стабілізації на Сході...

Захоплений в Лівії командир "Аль-Каїди" доставлений в США

Захоплений в Лівії польовий командир "Аль-Каїди" відомий як Абу Анас аль-Ліві доставлений на територію США, повідомляє Associated Press з посиланням на прокуратуру США. За інформацією прокуратури, А.аль-Ліві більше тижня перебував на борту американського військового судна "Сан-Антонія", де його допитували американські спецслужби......

Реальний розмір статку Путіна вже став відомий. Всі багатії відпочивають

Став відомий реальний розмір статку Путіна. В управлінні путінськими підприємствами беруть участь тільки близькі родичі і друзі....

У Лівії затримали підозрюваного у вбивстві американського посла

У Лівії затриманий підозрюваний в причетності до нападу на американське консульство у лівійському Бенгазі в 2012 році, в результаті якого загинув посол США в Лівії Джон Крістофер Стівенс....

МЗС рекомендувало українцям залишити територію Лівії

КИЇВ. 15 лютого. УНН. У зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Лівії Міністерство закордонних справ закликало українців залишити територію цієї країни. Про це УНН повідомили в прес-службі МЗС. У зв’язку з триваючим загостренням безпекової ситуації в Лівії, що супроводжується активізацією діяльності на території цієї країни терористичних угруповань та чисельними фактами викрадення людей, зокрема іноземців, МЗС України в черговий раз наполегливо рекомендувало громадянам України утриматися від поїздок до Лівії до стабілізації безпекової ситуації, а тим, хто продовжує перебувати в цій країні, — негайно залишити її територію. Як повідомляється, недотримання цих рекомендацій загрожує особистій безпеці громадян, що пов’язано із нездатністю лівійських органів влади гарантувати безпеку та правопорядок на всій території країни. У МЗС також звернули увагу тих громадян, які продовжують перебувати в Лівії, що поточна безпекова та внутрішньополітична ситуація в країні значною мірою обмежує можливості консульського реагування із захисту українців. У разі потрапляння у надзвичайні ситуації на території Лівії, загрози безпеці та життю громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Туніській Республіці за номером телефону: +216 24 600 389 (працює цілодобово) або на “гарячу лінію” МЗС: +38 044 238 16 57....

Поза законом: у Лівії війська спалюють книжки Ніцше, Брауна і Коельо

Відомий письменник переконує про знищення книжок....

Уряд Лівії викликав посла США через захоплення ісламіста

Уряд Лівії викликав посла США в цій країні Дебору Джонз для пояснень через захоплення американськими силами спецпризначення підозрюваного діяча терористичної мережі «Аль-Каїда» на лівійській території, повідомило сьогодні Міністерство закордонних справ Лівії.   За повідомленням, Міністерство юстиції Лівії заявило вчора послові США, що вона має подати відповіді на кілька запитань щодо обставин цієї події.   Влада Лівії наголошує, що їй не повідомили наперед про плановану ......

Українські олігархи готують спільний план розвитку країни

До кінця 2015 року представники великого українського бізнесу підпишуть спільну заяву про план стабілізації та розвитку країни....


Cгенерировано за 0.028154 секунд
Рекламная сеть «Новости мира»
Загрузка...

Использование новостей опубликованных на сайтах компании «Новости мира», разрешено при условии размещения гиперссылки на сайт novostimira.com.ua

Условия использования новостей агентства "Интерфакс-Украина"

Сегодня в мире | Важные новости | Рекламная сеть «Новости мира» | Наши партнеры | Реклама в СМИ | Контакты

«Новости мира» для мобильных устройств